NO.6 lõhnaküünal “Sequoia”

14,10 

Saadavus: Laos

Sojavahast valmistatud lõhnaküünal, mis on kaunis hõbedases metallanumas. Küünal näeb eriti kena välja koos teiste aksessuaaridega ja muudab iga ruumi visuaalselt atraktiivsemaks.

Loe lõhnaküünalde kohta rohkem SIIT.

Hoolikalt valitud lõhn, mis sisaldab värskendavaid rohelisi ja ürdiseid noote, kombineeritud magusa vanilli ja sandlipuuga. Värskendavad rohelised ja ürdised noodid segunevad magusate ja rahustavate vanilli ning sandlipuu nootidega, viies sind sooja ja mugavasse paika.

Tipunoodid: viiruk, olibaanum, mänd

Südamenoodid: eukalüpt, nelk, pelargoon, sammal, vanill

Põhinoodid: seedripuu, patšuli, sandlipuu

Süüta küünal ja naudi meeldivat aroomi, mis loob kodus hubase ja kutsuva atmosfääri.

Sobib suurepäraselt ka kingituseks.

 

Küünal on varustatud spetsiaalse vahakaitsega, mis aitab säilitada küünla aroomi ja kvaliteeti pikema aja jooksul. Vahakaitse tagab, et lõhn püsib intensiivsena alates esimesest süütamisest kuni viimase hetkeni.

Küünla esmakordsel süütamisel on väga oluline enne kustutamist lasta sellel põleda umbes 1 tund või kuni küünal on täielikult sulanud.  Enne igat süütamist lõika taht 5-6 mm pikkuseks.

Värv

Hõbe

Hoiatus

Ära jäta põlevat küünalt järelvalveta!

Põlemisaeg

25 h

Diameeter

8 cm

Kõrgus

5 cm

Kaubamärk

ILLUMExBloomingville

Kaubamärk

ILLUME x BLOOMINGVILLE

ILLUME x Bloomingville on loodud tihedas koostöös maailma juhtiva kodulõhna valdkonna eksperdiga ILLUME ning tooted on valmistatud looduslikest ja puhastest koostisosadest.
Ostukorv
ILLUME_lõhnaküünalNO.6 lõhnaküünal “Sequoia”
14,10 

Saadavus: Laos

Scroll to Top